خانه ی روی تپه شنی در باهاما
 

پروژه زیر برنده بهترین شرکت طراحی داخلی از نگاه آرکیتایزر در سال ۲۰۱۵ است .
هرساله آرکیتایزر بهترین شرکت معماری در بخش های مختلف را انتخاب می کند. شرکت طراحی داخلی اوپنهایم (Oppenheım Archıtechture) به خاطر پروژه خانه روی تپه ی شنی نامزد بهترین شرکت طراحی داخلی و دربین ۵ برنده بهترین شرکت طراحی داخلی می باشد.
فرانما – شرکت طراحی داخلی در اصفهان – در این صفحه به معرفی پروژه خانه ی روی تپه شنی در باهاما، برنده بهترین شرکت طراحی داخلی می پردازد.
 

بهترین شرکت طراحی داخلی

بهترین شرکت طراحی داخلی – بندرگاه جزیره باهاما ، جایگاه مرتفع و راحت و در عین حال مجللی در حاشیه آبهای نیلگون اقیانوس آتلانتیک است . معماری برای این ویلای خصوصی، معماری قوی در عین حال راحت ، بدوی اما مبتکرانه ، معمولی در عین حال باشکوه، خام اما لطیف است . نتیجه ی آن تجربه ای دوست داشتنی و ملموس است که با بکار بردن فرمت های مقدماتی و اشکال و جزئیات خالص به اصلیت واقعی خویش برمی گردد. چشم انداز مهیج اقیانوس از طریق نوک تپه ریگ های روان که جایگاه این خانه ی نه چندان بزرگ است ، دیده می شود.

 

بهترین شرکت طراحی داخلی

بهترین شرکت طراحی داخلی – جایی واقع در پانصد پایی خارج از یکی از راه های اصلی جزیره ، مسیر پرپیچ و خمی را در طور یک راه خاکی پر از پوشش گیاهی طراحی کنید تا به یک عمارت کلاه فرنگی ساده ای برسید . فضای مرکزی این خانه در اصل یک ایوان مسقف است که ارتباط بصری و عبوری در این مکان را میسر می کند.

 

بهترین شرکت طراحی داخلی

درون این عمارت فضاهای نشیمن و ناهارخوری است که به سمت ایوان بیرونی باز می شود و از طریق طاق نمای هفتی بلند به خوبی از عوامل طبیعی محافظت شده است . فضاهای نشیمن دیگر به طور ساده ای اطراف فضای مرکزی چیدمان شده است .
در سمت چپ دو سوئیت مهمان با حمام خصوصی و درسمت راست آشپزخانه و سوئیت بزرگ قراردارد . مصالح بر اساس خلوص متمایز ، حساسیت زیست محیطی و در هماهنگی با بومی بودن انتخاب شده اند.
این اقامتگاه خصوصی ، فضایی فاخر ، تفکر برانگیز و الهام بخش ایجاد می کند که سرزمین با شکوه استوایی را به اقیانوس پهناور مسحور کننده متصل می کند.

Print Friendly, PDF & Email