شرکت های معماری اصفهان

شرکت فنی مهندسی فرین اندیشه ماندگار (یکی از شرکت های معماری در اصفهان و تهران) با کادری مجرب و متشکل از افراد متخصص و خبره افتخار دارد فعالیت های متنوع عمرانی، تجاری و تحقیقاتی را با به خدمت گرفتن دانش های نوین دنیا و بهره مندی از توان قوی مهندسی به انجام رساند. این شرکت با هدف ارائه حرفه ای ترین خدمات در زمینه طراحی، محاسبات و اجرای پروژه های خرد و کلان با به کارگیری علوم و تکنولوژی های بروز و خلق آثاری بدیع با در نظر گرفتن بهینه سازی (وقت و هزینهٔ ) کارفرما شروع به فعاليت کرده است.

 

به منظور دستیابی به این اهداف مجموعه ای از کارشناسان خبره و با سابقه این حرفه که در شرکتها و عرصه های گوناگون فعالیت داشته و کسب تجربه نموده اند در اینجا گرد هم آمده اند. پرسنل و کادر اجرایی این شرکت دارای تجربه چندین ساله در صنعت ساختمان وسابقه حضور در شرکتهای فعال و بزرگ عمرانی هستند که در حال حاضر تحت نام گروه مهندسی فرین اندیشه ماندگار ارائه خدمات می کنند.

 

در آتلیه معماری شرکت در راستای طراحی محیطهای مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی، نمایشگاهی و غیره، طراحی همزمان ایده و کانسپت، مدیریت رنگ و نور، بهینه سازی فضاهای کوچک، ارزیابی عناصر طبیعی موقعیت مکان، تحلیل های اقلیمی، هماهنگی طرح و سازه با طبیعت (معماری بیونیک) و در نهایت اجرایی کردن طرح ها انجام می پذیرد.

 

گروه مهندسین شرکت قادر به محاسبه و اجرای کلیه سازه های فلزی ، بتنی و انواع سازه های مدرن از جمله سازه های بتنی پیشرفته، سقفهای کامپوزیت، سقف های دال چند دهانه، سازه های پیش تنیده و پس کشیده، سازه های فضا کار، سازه های کابلی، سازه های صنعتی، سازه های. پارچه ای، سازه هایی که بمثابه معماری نیز هستند و سازه های خاص و نمادین می باشند.

 

بهره گیری از متخصصین بیونیک، الکترونیک و انرژی امکان ارائه خدمات خاصی را به مشتریان در زمینه های مختلف مانند طراحی های ویژه و هماهنگ با طبیعت، انواع سیستم های الکترونیکی شامل هوشمند سازی، سیستم کنترل از راه دور، سیستم ایمنی ساختمان و سیستم های پالایشی مواد و غیره را برای ما فراهم می سازد.

 

کار گروه بازرگانی این شرکت با بهره گیری از دانش و اطلاعات بازرگانی و تجارب سالها مراودات بین المللی، توانایی مشاوره و تأمین مرغوب ترین کالا های ساختمانی مورد نیاز از موجودی انبار خود و در صورت عدم موجودی از بهترین و معروف ترین منابع اروپایی و آسیایی را داراست. کلیه محصولات دارای گواهینامه استاندارد بين المللی مورد تأیید می باشد و در صورت درخواست کالا در کوتاهترین زمان و مناسب ترین کیفیت و قیمت ممکن اقلام مورد نیاز قابل تحویل خواهد بود.

 

کارگروه تحقیقاتی شرکت دارای برنامه های آموزشی و پژوهشی متنوع، در راستای ارتقاء دانش فنی مهندسی علوم ساختمانی و سایر حوزه های مرتبط می باشد و تاکنون موفق به کسب رتبه ها و درجات عالی بین المللی در مجامع تخصصی و ثبت اختراعات و نوآوری ها در سازمان ثبت اختراعات جهانی گردیده است. این کارگروه همواره پذیرای ایده های نو جهت پردازش، سرمایه گذاری و بهره وری آنها می باشد.

 

فرین اندیشه ماندگار با اجرای طرح های خلاق و کارآمد خود در ایجاد معماری پایدار و پروژه های مدرن و بزرگ ساختمانی، هم چنین با پرداختن به مفاهیم زیباشناسی و نگاهی نو به سکونت، کارنامه ای درخشان را در بخشهای مختلف مانند : انبوه سازی ، شهرک سازی ،مرمت و نو سازی ، ساخت مجتمع های مسکونی، تجاری و اداری، هتل و پروژه های صنعتی برای خود رقم زده است.

 

در سال ۱۳۹۵ در پی عقد تفاهم نامه همکاری با شرکت ایتالیایی لینفا به منظور تبادل دانش و فن آوری روز دنیا در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی، گامی بزرگ در راستای ارایه خدمات مرتبط با طراحی و اجرای پروژه های بزرگ و کوچک مسکونی و تجاری با استفاده از توانایی های علمی مهندسین برجسته ای از دو کشور ایران و ایتالیا و بر پایه آخرین متد معماری جهان برداشته و نمایندگان شرکت ایتالیایی سالانه در مقاطع مختلف زمانی با حضور در ایران با همکاری شرکت فرین اندیشه ماندگار، اقدام به طراحی و اجرای پروژه های معماری می نمایند.

شرکت های معماری در اصفهان

کادر اجرایی شرکت طراحی داخلی از سال ۱۳۷۲ دارای سوابق کاری در کلیه زمینه های طراحی، نظارت و اجرای پروژه های متنوع عمرانی و ساختمانی می باشد.

قسمتی از این فعالیت ها به شرح زیر می باشد:

 • همکاری با دفتر فنی اداره عمران ارتش در پروژه کانال آبرسانی زمین های کشاورزی روستاهای اطراف اصفهان

 • مشارکت  در احداث منابع آب بیست هزار متر مکعبی در راستای گسترش سیستم آبرسانی شهر اصفهان و شاهین شهر

 • همکاری با بنیاد مسکن استان فارس در جهت آبادانی روستاهای آن استان در خصوص احداث راه های روستایی و جدول کشی و تهیه طرح های تفضیلی

 • احداث سوله ها و سالن های صنعتی،کارگاهی و ورزشی

 • همکاری با تعاونی مسکن ارتش لشکر ۸۱ زرهی کرمانشاه جهت ساخت و آماده سازی شهرک پردیس که از جمله موارد این همکاری ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • احداث مسیرهای اصلی و فرعی در شهرک، احداث سیستم آبرسانی و جمع آوری فاضلاب شهری شهرک، سیستم های مربوط به انتقال برق شهرک، احداث فضاهای سبز و همکاری در راستای تفکیک و تحویل بلوک های شهرک

 • همکاری در پروژه های متعدد انبوه سازی مسکونی و تجاری اداری در شاخه های مختلف مشارکت و پیمانکاری، طراحی ، مدیریت پروژه، سرپرستی دفاتر فنی و سرپرستی کارگاه ها که در این ارتباط می توان به پروژه های انجام شده زیر اشاره نمود:

  • احداث ساختمان مسکونی تجاری ۱۰۰ واحدی سحر، ۶۳ واحدی آفتاب، ۳۲ واحدی فراز ۱ و فراز ۲ و بهار ۱ و دیگر پروژه های مسکونی ۱۲ واحدی و ویلایی
   در سپاهان شهر اصفهان

  • احداث بیمارستان، مدرسه و مساجد در شهرهای مختلف

  • احداث منابع آب و ایستگاه های پمپاژ

 • همکاری در احداث پروژه های دولتی مانند مهمانسرای دادگستری و پروژه های مختلف در پالایشگاه اصفهان

 • حضور در دو دوره مسابقات بین الملی ارتش های جهان در زمینه فناوری فوق مدرن مهندسی ساختمان در امور نظامی و کسب مقام یازدهم و هفتم بین ۶۳ کشور شرکت کننده در کشور تایلند.

 • انجام کلیه امور محاسباتی و نظارت مربوط به سازه، تاسیسات مکانیکی و تاسیسات برقی مطابق با آخرین فناوری های ساختمان در پروژه های مختلف
  مسکونی اداری تجاری صنعتی

 • احداث ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری در سطح کشور و مشارکت در ساخت مجتمع های آپارتمانی و منازل مسکونی

 • فعالیت در زمینه طراحی داخلی، طراحی نما و طراحی های نورپردازی اماکن و ساختمان ها

 • فعالیت در زمینه واردات تجهیزات متنوع ساختمانی

 • نماینده انحصاری شرکت ایتالیایی لینفا در خاورمیانه و ارائه خدمات بین المللی در زمینه معماری و طراحی داخلی